Du er her: Forsiden / Kontakt Togservice / Administrasjonen

Administrasjonen

Administrasjonen til Togservice består av 12 ansatte og er lokalisert i Oslo ved siden av basen. Oppgavene som utføres strekker seg fra administrasjon og personal, til salg, økonomi, marked, logistikk og IT.

Rail Gourmet Togservice Norge AS
Tøyenbekken 21
0188 Oslo
Postboks 9146, Grønland
0133 Oslo
 

Navn Stilling E-post Telefon (+47)
Harald Barfod Administrerende direktør harald.barfod@togservice.no 93 46 97 43
Linn Johansen Kommersiell direktør linn.johansen@togservice.no 97 18 96 28
Per S. Johnsen Controller per.johnsen@togservice.no 95 86 53 14
Anne Kari Hauge Salgssjef anne.k.hauge@togservice.no 95 80 90 81
Kristin Nakkerud Økonomisjef kristin.nakkerud@togservice.no 95 80 45 38
Michael Johansen Logistikksjef michael.johansen@togservice.no 93 44 34 61